RADYASYON TESPİT ve ANALİZ LABORATUVARI DENEY PLANI

Hafta

Gün

Deney Saati

Deney Grubu

1

18 Kasım

13:00-15:00

Deney1-(3G1, 3G2)

15:00-17:00

Deney1-(3G3, 3G4)

19 Kasım

15:00-17:00

Deney8-(4G1, 4G2)

15:00-17:00

Deney9-(4G3, 4G4)

2

25 Kasım

13:00-15:00

Deney2-(3G1, 3G2)

15:00-17:00

Deney2-(3G3, 3G4)

26 Kasım

15:00-17:00

Deney8-(4G3, 4G4)

15:00-17:00

Deney9-(4G1, 4G2)

3

2 Aralık

13:00-15:00

Deney3-(3G1, 3G2)

15:00-17:00

Deney3-(3G3, 3G4)

4

9 Aralık

13:00-15:00

Deney4-(3G1, 3G2) ve Deney6-(3G3, 3G4)

15:00-17:00

Deney4-(3G3, 3G4) ve Deney6-(3G1, 3G2)

10 Aralık

15:00-17:00

Deney10-(4G1, 4G2)

5

16 Aralık

13:00-15:00

Deney5-(3G1, 3G2) ve Deney7-(3G3, 3G4)

15:00-17:00

Deney5-(3G3, 3G4) ve Deney7-(3G1, 3G2)

17 Aralık

15:00-17:00

Deney10-(4G3, 4G4)

6

23 Aralık

09:00-17:00

TELAFİLER (Bütün Deney Grupları)

Deneyler ( 3.Sınıf )

Deney1- Elektronik Sistemlerin Çalışma Prensipleri (Dr. Hüseyin Şahiner)

Deney2- GM Sayım İstatistiği (Doç. Dr. Meryem Seferinoğlu)

Deney3- GM Alara Prensibi (Doç. Dr. Meryem Seferinoğlu)

Deney4- Sıvı Sintilatör  (Doç. Dr. Meryem Seferinoğlu)

Deney5- Aktivite Ölçümü (Dr. Hüseyin Şahiner)

Deney6- Enerji Kalibrasyonu ve Gama Spektroskopi  (Öğ.Gör. Fatih Bulut)

Deney7- İzotop Tayini (Dr. Ali Tiftikçi)

Deneyler ( 4.Sınıf )

Deney8- GM Çalışma Karakteristikleri (Dr. Hüseyin Şahiner)

Deney9- Doz Haritalama  (Dr. Ali Tiftikçi)

Deney10- Gama Zayıflatma Katsayısı (Dr. Ali Tiftikçi)

 

Gruplar

3.Sınıf

Grup1 (3G1)

Grup2 (3G2)

Grup3 (3G3)

Grup4 (3G4)

       

Sinan Bayrakdar

Hatice Yıldız

Rüştü Uçar

Muhammet Saki Çiloğlu

Zübeyir Bezci

Çağlar Gündüz

İsmail Yağcı

Muhammet Tarık Aslan

Tarık Demirci

Mümin Metehan Kılıç

İbrahim Halil Temel

Alper Yolay

Mücahit Göl

Ahmet Selim Binboğa

Mustafa Demir Kesen

Mesude Mevce Tuğcan

Salih Sayan

İlayda Karadağ

Erkan Baykara

Akınsel Münür

Mehmet Kahraman

Ayşenur Varanok

   

4.Sınıf

Grup1 (4G1)

Grup2 (4G2)

Grup3 (4G3)

Grup4 (4G4)

       

Mücahit Göl

Göktuğ Güzel Yıldız

Zübeyir Bezci

Ümmühan Barlak

Salih Sait Çatalbaş

Mehmet Kahraman

Hayrullah Polat

Samet Karabüber

Kaan Şavlı

Alper Yolay

Batuhan Nar

Aslı Nur Türk

Ahmet Mahmood Jumaah

Muhammed Mustafa Orhan

Semra Daydaş

Sena Sinan

Muhammet Tarık Aslan

Ceyhun Celal Karaca

Damla Gül Aytekin

Eda Altuntaş

Sinan Bayraktar